Choď na obsah Choď na menu

Športové stávky vám prinesú stabilný zisk. Stačí dodržať tieto 3 zásady

Nepočúvajte sklamaných tipérov. Športové stávky vám jednoznačne môžu zarobiť. Ak sa naučíte tipovať a vyhnete sa zbytočným chybám, cesta k profitu je voľná.

Je však na vás, či dokážete opustiť doterajšie predstavy o tipovaní a riadiť sa pravidlami, ktoré z vás spravia ziskového stávkara.

Stačí, keď začnete zľahka. Aby ste nemuseli strážiť každý krok a mali zo športových stávok aj pôžitok, vyberáme len tri základné princípy. Oprite sa o ne a nechajte sa viesť k vytúženému zisku.

 

1. Naučte sa pracovať s peniazmi

Športové stávky neslúžia na rýchle zbohatnutie. Aj keď stávkové kancelárie často propagujú bombastické tikety s obrovskými výhrami, len minimum tipérov uhádne toľko zápasov naraz. Bookmakeri sa vás snažia zlákať, aby ste uverili rýchlym peniazom a tipovali na náhodu.

Zvoľte účinnejšiu cestu. Tipujte zodpovedne a vyhrávajte postupne a dlhodobo. Pomôže vám rozumný systém vkladov, vďaka ktorému rozdelíte tipovací bank na jednotlivé stávky.

Na každý tip môžete staviť rovnakú sumu. Alebo výšku vkladu prispôsobíte hodnote tipu. Vyskúšajte obidve stratégie a zistíte, ktorá vám viac vyhovuje.

Športové tipovanie vnímajte ako investíciu, nie ako zábavku na nudné večery. Profesionálni tipéri si okrem reálneho zisku počítajú aj percentuálnu návratnosť investícií (v terminológii ROI alebo yield). A vidia, ako sa im peniaze vracajú.

Akú návratnosť môžete dosiahnuť? Možno sa vám to zdá málo, ale aj takých 8 % je úspech. Najväčší machri sa dostanú nad 15 %. Na porovnanie: najvýhodnejšie investičné sporenia v banke zhodnocujú váš vklad zhruba do 5 %.

 

2. Športové stávky si vyžadujú trpezlivosť

Tak už viete, že športové stávky preveria vašu finančnú disciplínu. Rovnakú trpezlivosť potrebujete aj pri samotnej hre.

Človek bojuje so svojou prirodzenou chamtivosťou v rôznych situáciách a tipovanie nie je výnimka. Nevyšli vám dnes tri zápasy po sebe? Žiadna tragédia. Iba zlý deň. Prehraté peniaze nemusíte vyhrať späť, kým pôjdete spať. Radšej si počkajte na kvalitný tip.

Ani profíci sa nevyhnú sérii prehier, ale zachovajú si chladnú hlavu. Vedia, ako tipovať. Zajtra je nový deň a nová príležitosť dostať sa na víťaznú vlnu. Dôležité je, či sa vám darí z dlhodobého hľadiska: po mesiaci alebo roku. Prehľad jednotlivých dní je bezvýznamná štatistika.

Nastavte svoju myseľ tak, aby vás prehry neprekvapili. Nerozhodili. Nezlomili. Patria k športovým stávkam rovnako ako výhry. Keby to tak nebolo, všetci tipéri by sa topili v peniazoch a stávkové kancelárie by krachovali jedna za druhou. Bohužiaľ, zvykne to byť naopak.

 

3. Vyberte si overený tipovací servis

Pustiť sa do tipovania vlastnou hlavou je lákavé, ale aj riskantné. Nikdy neviete, či sa práve z vás stane úspešný a ziskový tipér. Navyše, na analýzy zápasov si musíte nájsť potrebný čas.

Oveľa pohodlnejšie je sledovať overený tipovací servis, ktorý preukázateľne a dlhodobo prináša zisk. Využite znalosti a skúsenosti profi tipérov. Ušetríte čas a spoľahlivo sa dostanete do plusu.

Športové stávky nie sú o šťastí. Sú o informáciách a vašej schopnosti zúročiť ich vo svoj prospech skôr ako bookmakeri. A práve týmito informáciami disponujú úspešní tipéri, ktorí ich vedia pretaviť do správneho odhadu zápasu.

Keď začnete sledovať skúseného tipéra, tipujte presne podľa neho. Nepridávajte k jeho tipom svoje vlastné. Ani medzi sebou nekombinujte rôzne zápasy, keď odporúča sólo stávku. Vkladmi a kurzmi sa mu snažte čo najviac priblížiť, pretože len tak môžete dosiahnuť profit ako on.

Aby ste rýchlo zareagovali na ponúknutý tip, založte si online stávkové konto. Registrácia je zadarmo a stávkové kancelárie si neúčtujú manipulačný poplatok. Navyše, odmenia vás vstupným bonusom.

Keďže tipy za peniaze dnes ponúka veľa tipovacích servisov, opatrnosť je na mieste. Jediné, čím sa môžete riadiť, sú dlhodobé štatistiky. Ak ich tipér nechce ukázať, zrejme niečo tají. Hľadajte takého, ktorý sa nebojí zverejniť históriu tipov na svojom webe.

 

Za 6 rokov sme tipérom zarobili viac ako 15 000 eur.

Pozrite si aktuálnu ponuku nášho servisu.