Choď na obsah Choď na menu

Stávkové tipy: Ako spoznať profesionálny tipovací servis

Nie každý tipér má čas a chuť analyzovať športové zápasy. A ešte menej je tých, ktorí dokážu pravidelne určiť výherné stávkové tipy.

Preto existujú profesionálne tipovacie servisy. Môžete vďaka nim zarobiť aj bez toho, aby ste sa aktívne venovali športovým analýzam.

Na výber máte pestrú paletu profesionálnych tipérov. Nájdete ich na sociálnych sieťach, niektorí majú vlastné webstránky, ďalší prispievajú na špecializované fóra. Všetky servisy poskytujú istý počet tipov za vopred stanovený poplatok.

Stávkové tipy vám môžu priniesť stabilný zisk. Ale na tipovanie sa musíte pozerať ako na investíciu, nie zábavu. Preto si dobre rozmyslite, komu dôverujete a kam vložíte svoje peniaze.

Rozhodujete sa, ktorú ponuku využijete? Prečítajte si jednoduchý návod, ako si overiť, či je tipovací servis naozaj seriózny a spoľahlivý.

 

Štatistiky sú kľúčový ukazovateľ

Tipér, ktorý si nevedie štatistiky, nevie preukázať, že je úspešný.

Štatistiky sú alfa a omega moderného stávkovania. Profesionáli ich podrobne analyzujú, aby vedeli, ako sa im darí. Sledujú napríklad medziročné zmeny, ale aj to, ako im vychádzajú jednotlivé športy a súťaže.

Transparentnosť vám napovie veľa. Servis by mal zverejniť históriu stávkových tipov a zabezpečiť, aby k nej mal prístup ktokoľvek. Nielen platiaci zákazník.

Bonusová rada: Pýtajte si štatistiky za dlhé obdobie. Krátka výherná séria vyzerá lákavo, ale podarí sa aj menej kvalitným tipérom. Preto sa zaujímajte o dlhodobé výsledky.

 

Sledujte hodnotenia od klientov

Ďalším oporným bodom pri výbere tipovacieho servisu sú referencie. Všimnite si, ako aktuálni zákazníci reagujú na výsledky. Sú spokojní?

Spokojní klienti väčšinou nemajú problém napísať pár pochvalných či ďakovných riadkov. Každý úspešný servis by sa mal pýšiť aspoň niekoľkými pozitívnymi referenciami.

Medzi referenciami však treba odhaliť pomstychtivých klientov. Sú takí, ktorí nevedia, ako tipovať, nemajú správne nastavený systém vkladov a robia pri stávkovaní základné chyby aj napriek odporúčaniam profi tipéra.

Takým často vynulujú bank aj dve prehry za sebou, čo sa ľahko odrazí v zápornom hodnotení. Nemusí však byť objektívne.

Ak nájdete negatívne hodnotenia, berte do úvahy hlavne tie, ktoré sú napísané slušne a s chladnou hlavou. Úspešný tipér nemá čo skrývať a nemá sa za čo hanbiť. Ani za negatívne komentáre.

 

Výhovorky neobstoja

Prehry k tipovaniu jednoznačne patria. Tipovací servis môže sľubovať stabilný profit, ale určite nie, že všetky stávkové tipy budú výherné.

Seriózneho tipéra spoznáte aj podľa toho, ako reaguje na prehry.

- Sťažuje sa?

- Vyhovára sa?

- Zvaľuje vinu na rozhodcov, počasie, smolu?

Športové tipovanie stojí a padá na informáciách, ktorými stávkar disponuje. Potrebuje ich, aby správne odhadol vývoj zápasu a vybral vhodný tip.

Jasné, občas hrá úlohu aj šťastie. Raz sa prikloní, inokedy odkloní. Ale neustále výhovorky na prekvapenie neobstoja.

 

Nelámte palicu po sérii prehier

No a keď už sme pri tých prehrách. Ani špičkový tipér nie je stroj na peniaze a môže ho zastihnúť obdobie, keď sa nedarí. Samozrejme, toto obdobie by malo trvať čo najkratšie.

Možno s tým máte skúsenosť. Servis mal dobré výsledky, no vy ste vstúpili do platenej sekcie práve vtedy, keď ho trápila nepríjemná červená séria.

Nenechajte sa odradiť. Ako už viete, dôležité sú dlhodobé štatistiky. Zatnite zuby, vydržte a keď sa výsledky obrátia vo váš prospech, na rozpačitý úvod rýchlo zabudnete.

A stávkové tipy vám budú opäť prinášať radosť a zisk.

 

Za 6 rokov sme tipérom zarobili viac ako 15 000 eur.

Pozrite si aktuálnu ponuku nášho servisu.