Choď na obsah Choď na menu

Vrátený zápas – stávka na odložený alebo zrušený zápas

Zaujíma vás, ako vyhodnocujú stávkové kancelárie stávky na zápasy, ktoré sa nedohrajú, odložia, alebo zrušia? V tomto článku vám prinesieme informácie o takýchto stávkach a dozviete sa aj, ako stávkovať a byť dlhodobo v zisku.

 

Zrušený zápas

Pri športových podujatiach sa môže stať, že sa zrušia. V prípade, že ste si na takýto vrátený zápas stavili sólo stávku, mala by vám stávková kancelária vrátiť peniaze.

V prípade, že bola stávka na vrátený zápas súčasťou tiketu s viacerými tipmi, bude vyhodnotená s kurzom 1.0. To znamená, že o úspešnosti tiketu budú rozhodovať ostatné zápasy.

 

Čo ak sa zápas odloží?

Odložené zápasy sú špecifickým prípadom. Rôzne stávkové kancelárie nakladajú s odloženými zápasmi rozličnými spôsobmi.

Jedna z najznámejších stávkových kancelárií, Fortuna, stávky na odložené zápasy necháva platné po dobu troch dní. Ak sa zápas odložil na neskôr, stávka sa ruší.

Ďalšia tunajšia obľúbená stávková kancelária, Tipsport, vám dá pri stávke na odložený zápas viac času. Ak sa zápas odohrá do štyroch dní po odložení, bude normálne platiť.

 

Všetko záleží od stávkovej kancelárie

Ako ste mali možnosť vidieť v texte vyššie, podmienky vyhodnocovania vrátených a odložených zápasov sa líšia v závislosti od konkrétnej stávkovej kancelárie. Ak chcete vedieť, ako ich vyhodnocuje vaša stávková kancelária, musíte informácie hľadať u nej.

Na svojej internetovej stránke by mala mať každá stávková kancelária uvedené podmienky používanianajčastejšie kladené otázky (FAQ). Všetky potrebné informácie by ste mali byť schopný nájsť tam.

 

Zarábajte s tipovaním

Baví vás tipovať na zápasy a vyhrávať? S našim stávkovým poradenstvom môžete posunúť svoje stávkovanie na celkom novú úroveň. Nebude to len zábava, ale aj spoľahlivý pasívny príjem.

Ako to funguje? Náš team sa od roku 2016 venuje profesionálnemu analyzovaniu športových podujatí. Naše tipy majú vysokú úspešnosť, čo si môžete overiť aj v našej histórii tipov.

Aby ste sa stali ozajstným elitným tipérom s poriadnymi ziskami, nebudú vám kvalitné tipy stačiť. Potrebujete totiž mať aj premyslenú stratégiu tipovania. Našim klientom poskytujeme komplexné riešenie – teda pravidelné tipy s vysokou úspešnosťou, sofistikovanú taktiku a finančný manažment.

 

Výherné tipy na dnes

Veríme, že sme vás možnosťou zarábania stávkovaním zaujali. Pozrite si preto ponuku našich služieb. Je vysoko pravdepodobné, že aj dnešné tipy, ktoré sme poskytli našim zákazníkom, budú výherné.

Netreba preto zbytočne čakať. Miesta v našich tipovacích servisoch sa rýchlo míňajú. Ak aj vy chcete patriť medzi úspešných tipérov a tešiť sa z víťazstiev, pridajte sa k nám. Pomôžeme vám vytvoriť nový a vzrušujúci finančný príjem pre vás a vašich blízkych.